AXA pojišťovna a.s.

 

Společnost AXA pojišťovna a.s. je nejmladším členem skupiny AXA v ČR, na trh vstoupila v polovině roku 2008. Nabízí pojištění DOMOV (stavby, domácnosti) a AUTO (povinné ručení a havarijní pojištění) se širokou nabídkou různých připojištění a asistenčních služeb. Pojištění DOMOV od AXA pojišťovny umožňuje pojistit nejen byty a domácnosti, ale i stavby. Klienti mohou i u pojištění DOMOV využívat bonusový systém známý z pojištění motorových vozidel, který jim může přinést zajímavou slevu za bezeškodní průběh. K pojištění DOMOV přidává AXA zdarma i kvalitní asistenční služby nejen pro případ pojistné události a také bezplatné pojištění odpovědnosti. Pojištění AUTO. Cena povinného ručení od AXA pojišťovny se odvíjí od výkonu motoru. AXA pojišťovna nabízí i zajímavé havarijní pojištění a navíc u ní klienti zdarma získají nejlepší asistenční služby na českém trhu. Ty jsou klientům k dispozici 24 hodin denně, a to i když nedojde k pojistné události.

AXA Česká republika

Společnost AXA Česká republika s.r.o. zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 1998 pod obchodním názvem WASS YT s.r.o., v roce 1999 byla přejmenována na CSWIN FINANCIAL SERVICES s.r.o a posléze na Winvest Finanční poradci s.r.o. Základní kapitál byl od roku 2001 navýšen na stávajících 150.000.000,- Kč. Ke konci roku 2004 měla společnost celkem 43 zaměstnanců. Jediným společníkem společnosti je AXA životní pojišťovna a.s..

Předmětem podnikání společnosti je zejména zprostředkovatelská činnost v oblasti smluv penzijního připojištění, pojišťovnictví, stavebního spoření, hypotečních úvěrů a v oblasti vydávání platebních karet. Společnost AXA Česká republika s.r.o. rovněž poskytuje služby v oblasti poradenské, a to v oblasti stavebního spoření a hypotečních úvěrů, software a poradenství v oblasti hardware a software. Rovněž podniká v oblasti zpracování dat, služby databank, správy sítí, činnostech podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, v oblasti služeb administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy, reklamní činnosti a marketingu.

 

Sídlo společnosti:

AXA Česká republika s.r.o.
Lazarská 13/8
120 00 Praha 2